Loading...

Web Tasarım & Yazılım

​Web Tasarım

Firmamız Mersin, Adana , Hatay ve Gaziantep başta olmak üzere, Dünyanın her yerine web tasarım alanında hizmet verebilmektedir. Gaziantep iline haftada iki gün servisimiz vardır. Çağdaş anlayışımız ve kendimize güvenen yapımızla şartların bizi zorladığı işi değil uzmanlık olarak benimsediğimiz işi (Web Tasarım-Yazılım) Hızlı ve Para Kazandıran siteler yapıyoruz. Unutmayın ki internet siteniz firmanızın aynasıdır.
Sizlere hizmet verirken görüşmelerimizi sürekli canlı tutuyoruz.

Web Tasarım süreci boyunca;

* müşteri beklentilerini
* işin tam anlamıyla tanıtımını
* görsel ve estetik kaygıları
* hızı ve verimliliği

önemsiyor ve bunun için;

* müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz
* yalın ve anlaşılır bir yaklaşım sergiliyoruz
* tecrübemizin ötesinde deneyimler gerçekleştiriyoruz
* gereken şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

Web Siteleri Nasıl Yapıyoruz?

1)Tasarıma başlamadan nasıl bir site istediğinizi, beğendiğiniz web siteleri soruyor, kendi tecrübe ve bilgimizi de paylaşarak ortak bir kararla web sitesinin nasıl olacağına karar veriyoruz.

2)Gerekli bilgi ve dokümanların aldıktan sonra sizin için bir şablon hazırlıyoruz. Photoshopla özgün bir şekilde hazırlanan şablonu beğeninize sunuyor ve arzu ederseniz üzerinde gerekli değişiklikleri yapıyoruz.

3)Şablonun tarafınızdan onaylanması ve son halini almasından sonra sitenin içeriğinin hazırlanmasına geçiyoruz. Site içeriğini hazırlarken de birebir görüşmeleri sürdürüyor ve herbir sayfaya ayrı bir özen gösteriyoruz. Sadece ilgili kişilerin görmesini istediğiniz sayfalara şifreli giriş hazırlıyoruz.

4)Varsa yabancı dil versiyonunu hazırlıyoruz.

5)Herbir sayfanın tarafınızdan kabul görmesinin ardından siteyi tamamlıyor ve söz verdiğimiz günde sitenizi internette yayınlıyoruz.

6)Sayfaların SEO uygunluğunu ve farklı tarayıcılara W3C standartlarına uyumunu test edip gerekli düzenlemeler yapıp arama motorlarına kaydediyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme

İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel yazılım geliştirme İş hedeflerinizi başarmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, Sistem Yayın Grubu Özel Yazılım Geliştirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Sistem Yayın Grubu olarak amacımız riskinizi en aza indirmek ve proje başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Daha önce Özel Yazılım Geliştirme hizmeti ile kötü bir tecrübe yaşamışsanız ya da ilk defa Özel Yazılım Geliştirme hizmeti kullanacaksanız; sizin stratejik proje ortağınız olmak isteriz.
Neden yazılım geliştirmek için Özel Yazılım Geliştirme hizmeti almalısınız?
  • Maliyetlerinizi Azaltmak
  • Maliyetleri tahmin edebilmek
  • Verimliliği artırmak
  • İş gücü maliyetini azaltmak
  • Zamandan tasarruf sağlamak için
  • Yeni projelere süratle hayata geçirmek
  • Asıl işinize odaklanmak
  • Riskleri azaltmak
Neden Özel Bir Yazılıma İhtiyaç Duyayım?

Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek, Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için. Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.Tüm sektörler için yazılmış hazır özel yazılımlar ile:İş süreçlerinizi tam anlamıyla kontrol edemezsiniz, şirketinizi istediğiniz doğrultuda yönetmezsiniz.

Her şirketin yönetim anlayışı, organizasyon yapısı, bilgi düzeyi ve tecrübesi bir birinden farklıdır.
Üstün yanlarınızı ön plana çıkartabilen rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan bir bilgi teknolojisi alt yapı ile başarıya ulaşabilirsiniz.

Özel Yazılım Geliştirme Farklı mı ?
Özel Yazılım geliştirme araçlarını, web teknolojilerini, iletişim protokollerini, API gibi bir çok alanda yeni teknolojileri takip ederek proje geliştirmek çok zor bir iştir. Özel Yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir. Projeniz için uzman mühendisler bulmak ve entegre etmek zor ve pahalıdır. Doğru yetenek ve uzmanlık her zaman fark yaratabilir. En iyi çözüm yetenekli mühendis ve tasarımcılar çalıştıran uzman bir özel yazılım geliştirme firması ile çalışmaktır.